Bragesgade 31, 2200 Kbh. N

Kontakt: Afdelingsleder Kim Siegstad 23 24 48 05

[ps2id id=’bragesgade’ target=”/]

Google Maps
Rejseplanen

Lærere tilknyttet Bragesgade

Abelone Storm

Abelone Storm

abelone.storm@dinstu.dk
Kontaktlærer og underviser i biologi, matematik og hesteri

Abelone ... Læs Mere

Cathrine Vinther Hohnen

Cathrine Vinther Hohnen

cathrine.hohnen@dinstu.dk
Kontaktperson, underviser i ridning og horsemanship.

Uddannet ridelærer  og ... Læs Mere

Jakob Bartholdy Bruun

Jakob Bartholdy Bruun

jakob.bartholdy@dinstu.dk
Kontaktlærer og underviser i IT, STUlab & matematik.

Faglærer ... Læs Mere

Kristian Søltoft

Kristian Søltoft

kristian.soelstoft@dinstu.dk.
Kontaktlærer og underviser i musik

Lærer med linjefag i ... Læs Mere

Lisa Nissen

Lisa Nissen

lisa.nissen@dinstu.dk
Kontaktlærer og underviser på køkkenhold og dessertholdet.

Lærer med ... Læs Mere

Marcus Downey

Marcus Downey

marcus.downey@dinstu.dk
Kontaktlærer og underviser i IT og matematik.

Lærer med ... Læs Mere

Morten Hansen Stender

Morten Hansen Stender

morten.stender@dinstu.dk
Kontaktpædagog og praktikkoordinator

Socialpædagog fra UCC. Systemisk narrativ efteruddannelse ... Læs Mere

Sebrina Baustier

Sebrina Baustier

sebrina.baustier@dinstu.dk.
Kontaktlærer og underviser på køkkenhold, billedkunst og sprogfag.

Lærer ... Læs Mere