Borups Alle 122, 2000 Frederiksberg

Kontakt: Morten Ellehauge 93 93 57 20

Google Maps
Rejseplanen

Lærere tilknyttet Borups Allé

Anni Godiksen

Anni Godiksen

anni.godiksen@dinstu.dk
Timelærer og underviser i OBU og udfører ordblindetest ... Læs Mere

Caroline Thon

Caroline Thon

caroline.thon@dinstu.dk
Underviser i billedkunst, krea, spansk og design & håndarbejde.
... Læs Mere
Heidi Østergaard

Heidi Østergaard

heidi.ostergaard@dinstu.dk
Kontaktperson og mentor

Uddannet coach og Manuvision-kropsterapeutstuderende.
Har tidligere ... Læs Mere

Kai Hansen

Kai Hansen

kai.hansen@dinstu.dk 
Kontaktlærer og underviser i matematik, fitness og skak
Uddannet ... Læs Mere

Karin Tarp Sommer

Karin Tarp Sommer

karin.sommer@dinstu.dk
Kontaktlærer og underviser i dansk, kommunikation, Viden om verden ... Læs Mere

Line Østerby

Line Østerby

line.osterby@dinstu.dk
Kontaktlærer og underviser i dansk og engelsk

Lærer med ... Læs Mere

Marie Holm Thøgersen

Marie Holm Thøgersen

marie.thogersen@dinstu.dk.
Kontaktpædagog og underviser på køkkenhold og dessertholdet

Pædagog fra ... Læs Mere

Rune Winkel Josephsen

Rune Winkel Josephsen

rune.winkel@dinstu.dk
Kontaktlærer og underviser i dansk, engelsk og samfundsfag

Cand ... Læs Mere

Janne Toft Jensen

Janne Toft Jensen

janne.jensen@dinstu.dk
Kontaktlærer og underviser i syning og kommunikation.

Uddannet journalist ... Læs Mere